szkolne-wsparcie-k-km
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkoły

Sport

28.09.2018 roku odbył się gminny turniej piłki nożnej. W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Drużyna naszej szkoły wywalczyła II miejsce, a Szymon Drabek został królem strzelców. Czytaj więcej

68 total views, no views today

25.09.2018 w Namysłowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Chowanek, Wiktor Kołcz, Wiktor Tomaszewski, Jakub Wilczyński, Michał Piekarek, Karol Wojtowicz, Kacper Kurdziel, Maciej Sarnicki. Wiktor Kołcz został mistrzem powiatu na dystansie 1500m. Do zawodów wojewódzkich awansowali Oliwia Chowanek i Wiktor Kołcz. Opiekunem Oliwii jest Wojciech Chwiołka, a opiekunem chłopców Mirosław Kaczmarek.

25 kwietnia 2018 roku na boisku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Namysłowie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt. Na rozgrywki stawiły się trzy drużyny z naszego powiatu: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Namysłowa, Publiczna Szkoła Podstawowa z Wilkowa oraz Publiczne Gimnazjum ze Świerczowa. Przy słonecznej pogodzie i wyrównanej walce dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Czytaj więcej

163 total views, no views today

W dniu 15 marca 2018 roku nasza szkoła była gospodarzem i współorganizatorem Wojewódzkiego Półfinału w Piłce Siatkowej Chłopców. Gościliśmy drużyny z Brzegu, Głuchołaz i Kluczborka. Po długim i pełnym emocji turnieju drużyna nasza zajęła II miejsce. Skład drużyny: Bartosz Furmański (kapitan), Igor Fiała, Tomasz Kula, Wojciech Lew, Kacper Bieleń, Adrian Chuć, Bartosz Kowalczyk, Kacper Kurdziel , Marek Głąb, Maciej Sarnicki. Opiekunem zespołu jest Mirosław Kaczmarek. Czytaj więcej

261 total views, no views today

Dnia 16.02.2018 w namysłowskim LO odbył się Powiatowy Otwarty Konkurs Skoku Wzwyż zorganizowany przez LUKS Namysłów. Naszą szkołę reprezentowali Martyna Furmańska z klasy IIa         i Igor Fiała z klasy IIIc. Martyna zajęła I miejsce skacząc na wysokość 150 cm. Igor zajął II miejsce z bardzo dobrym wynikiem 180 cm. Gratulujemy naszym sportowcom !!! Czytaj więcej

198 total views, no views today

Jak co roku 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie odbył się Drużynowy Mikołajkowy Turniej Skoku Wzwyż. Dziewczęta i chłopcy byłych szkół gimnazjalnych naszej gminy walczyli o miano najlepszej drużyny w tej konkurencji. Czytaj więcej